yoga life
YOGA LIFE CLUB
życie zgodne z zasadami jogi

Yoga Life » Koszalin


Zajęcia Yoga Life Club w Koszalinie

Zapraszamy serdecznie na nasze zajęcia w Koszalinie. Każdego tygodnia czekają na ciebie zajęcia hatha-jogi, sesje relaksacji, kursy medytacji, warsztaty wege gotowania etc.Program zajęć:
luty 2019

Relaksacja Yoga Nidra

Relaksacja Yoga Nidra

Yoga Nidra - głęboka, świadoma, prowadzona przez instruktora. Jest to specjalny rodzaj relaksacji, inspirowany technikami jogi, dzięki której możesz doświadczyć o wiele głębszego i pełniejszego relaksu niż dzięki np. zwykłej drzemce. Z pomocą takiej relaksacji możesz skutecznie rozluźnić nie tylko ciało, a także nauczyć jak wyciszyć i uspokoić umysł.

poniedziałek, 18 lutego
godz. 18:30
zobacz szczegóły


Relaksacja po Pracy

Relaksacja po Pracy

Popołudniowe spotkania z relaksacją i medytacją dla mocno zapracowanych. :o) Głęboka relaksacji Yoga Nidra, połączona z krótką sesją medytacji, zakończona muzyczno-medytacyjnym akcentem. Wszystko abyś mógł wyciszyć i uspokoić umysł, i zapomnieć na chwilę o stresującej pracy.

wtorek, 19 lutego
godz. 17:30
zobacz szczegóły


Pranayama i Relaksacja

Pranayama i Relaksacja

Łagodzi nerwy i uspokaja umysł. Zwiększa poziom energii w ciele i zdecydowanie poprawia samopoczucie. Pranayama - starożytna praktyka świadomego oddychania. Zbawienne działanie pranajamy wspieramy sesją głębokiej relaksacji i medytacji.

czwartek, 21 lutego
godz. 17:00
zobacz szczegóły


Spotkanie z muzyczną medytacją

Spotkanie z muzyczną medytacją

Kirtan medytacja - wspólne wieczorne spotkania z muzyczną medytacją, z gitarą i śpiewem mantr - przyjemna muzyczna chwila wytchnienia od stresu codziennego życia.

czwartek, 21 lutego
godz. 18:15
zobacz szczegóły