yoga life
YOGA LIFE CLUB
życie zgodne z zasadami jogi

Yoga Life   » Warszawa


Klub Jogina w Warszawie

Sesje relaksacji, warsztaty medytacji, innowacyjne zajęcia terapeutyczne, a także kameralne spotkania z muzyką medytacyjną. Na Pradze, na Żoliborzu, w Śródmieściu. Promujemy medytacyjny styl życia we współczesnej Warszawie!Program zajęć:
grudzień 2018

Gimnastyka mózgu, joga serca

Gimnastyka mózgu, joga serca

Innowacyjne zajęcia z ćwiczeniami poprawiającymi koncentrację i koordynację ruchową, połączone z sesją medytacji i relaksacji.

poniedziałek, 10 grudnia
godz. 16:30
zobacz szczegóły


Relaksacja Yoga Nidra

Relaksacja Yoga Nidra

Yoga Nidra - głęboka, świadoma, prowadzona przez instruktora. Jest to specjalny rodzaj relaksacji, inspirowany technikami jogi i medytacji, dzięki której możesz doświadczyć głębokiego i pełnego relaksu ciała i umysłu.

czwartek, 13 grudnia
godz. 18:00
zobacz szczegóły


Open Meditation Workshop in Warsaw

Open Meditation Workshop in Warsaw

Rare opportunity for people from abroad to learn meditation right here in Warsaw! What really is meditation, what benefits it brings, and of course - how to properly meditate. Come and learn meditation on our open meditation workshop. This Saturday, in a center of Warsaw.

sobota, 15 grudnia
godz. 11:00
zobacz szczegóły


Medytacja po Pracy

Medytacja po Pracy

Piątkowe popołudniowe spotkania z relaksacją i medytacją. Chwila głębokiego relaksu, połączona z sesją medytacji, a zakończona melodyjnym muzyczno-medytacyjnym akcentem. Wszystko abyś mógł się wyciszyć, uspokoić umysł i zapomnieć na chwilę o właśnie zakończonym stresującym tygodniu.

sobota, 15 grudnia
godz. 17:00
zobacz szczegóły


Medytacja przy Muzyce

Medytacja przy Muzyce

Spotkanie z muzyczną medytacją - w kameralnym gronie, przyjemnymi melodiami granymi na gitarze i wspólnym śpiewem medytacyjnych mantr.

wtorek, 18 grudnia
godz. 19:15
zobacz szczegółyBądź na bieżąco z zajęciami Yoga Life w Warszawie - dołącz do Klubu Jogina na Facebooku: