yoga life
YOGA LIFE CLUB
życie zgodne z zasadami jogi

Yoga Life   » Warszawa


Klub Jogina w Warszawie

Sesje relaksacji, warsztaty medytacji, innowacyjne zajęcia terapeutyczne, a także kameralne spotkania z muzyką medytacyjną. Na Pradze, na Żoliborzu, w Śródmieściu. Promujemy medytacyjny styl życia we współczesnej Warszawie!Program zajęć:
maj 2018

Gimnastyka mózgu, joga serca

Gimnastyka mózgu, joga serca

Innowacyjne zajęcia z ćwiczeniami poprawiającymi koncentrację i koordynację ruchową, połączone z sesją medytacji i relaksacji.

poniedziałek, 21 maja
godz. 16:30
zobacz szczegóły


Medytacja przy Muzyce

Medytacja przy Muzyce

Spotkanie z muzyczną medytacją - w kameralnym gronie, przyjemnymi melodiami granymi na gitarze i wspólnym śpiewem medytacyjnych mantr.

środa, 23 maja
godz. 18:00
zobacz szczegóły


Relaksacja Yoga Nidra

Relaksacja Yoga Nidra

Yoga Nidra - głęboka, świadoma, prowadzona przez instruktora. Jest to specjalny rodzaj relaksacji, inspirowany technikami jogi i medytacji, dzięki której możesz doświadczyć głębokiego i pełnego relaksu ciała i umysłu.

czwartek, 24 maja
godz. 18:00
zobacz szczegóły


Medytacja po Pracy

Medytacja po Pracy

Piątkowe popołudniowe spotkania z relaksacją i medytacją. Chwila głębokiego relaksu, połączona z sesją medytacji, a zakończona melodyjnym muzyczno-medytacyjnym akcentem. Wszystko abyś mógł się wyciszyć, uspokoić umysł i zapomnieć na chwilę o właśnie zakończonym stresującym tygodniu.

piątek, 25 maja
godz. 17:30
zobacz szczegóły


Medytacja dla początkujących

Medytacja dla początkujących

Omawiamy ABC medytacji - czym jest, jakie korzyści przynosi, która metoda medytacji jest najbardziej polecana, a przede wszystkim - jak poprawnie medytować.

sobota, 26 maja
godz. 11:30
zobacz szczegóły

Zajęcia Klubu Jogina odbywają się (z rzadkimi wyjątkami) regularnie każdego tygodnia. Poniżej załączamy program zajęć na cały miesiąc:Bądź na bieżąco z zajęciami Yoga Life w Warszawie - dołącz do Klubu Jogina na Facebooku: