yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
koszalin medytacja po pracy

Wtorek z Relaksacją

Popołudniowe spotkania z relaksacją i medytacją dla zestresowanych. :o) Głęboka relaksacji Yoga Nidra, połączona z krótką sesją medytacji, zakończona muzyczno-medytacyjnym akcentem. Wszystko abyś mógł wyciszyć i uspokoić umysł, i zapomnieć na chwilę o stresie dnia codziennego.

Zapraszamy na popołudniowe spotkania z relaksacją i medytacją dla zestresowanych. :o) Czeka na ciebie głęboka relaksacja Yoga Nidra, połączona z przyjemną sesją muzycznej medytacji. Wszystko abyś mógł wyciszyć i uspokoić umysł, i zapomnieć na chwilę o stresującej pracy.

Yoga Nidra - głęboka, świadoma, prowadzona przez instruktora. Jest to specjalny rodzaj relaksacji, inspirowany technikami jogi i medytacji dzięki której możesz doświadczyć o wiele głębszego i pełniejszego relaksu niż dzięki np. zwykłej drzemce. Z pomocą takiej relaksacji możesz nie tylko skutecznie rozluźnić ciało, a także wyciszyć umysł i zatrzymać nurt stresujących myśli.

Relaksację zakończy chwila muzycznej medytacji - w kameralnym gronie, przyjemnymi melodiami granymi na gitarze i wspólnym śpiewem medytacyjnych mantr.

Serdecznie zapraszamy!

czas:

wtorek, 30 listopada
godz. 18:00

miejsce:
Koszalin
ul. Zwycięstwa 168, II piętro
(zobacz adres na mapie Koszalina)

koszt:
zajęcia są bezpłatne, ale mile widziane są datki na wsparcie działalności klubu

aby zapisać się na zajęcia:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 512 109 288 (Małgorzata)
napisz emaila: kontakt@yogalife.pl
lub wyślij swe zgłoszenie (lub pytanie)
korzystając z poniższego formularza: