yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
koszalin relaksacja

Relaksacja Yoga Nidra

Yoga Nidra - głęboka, świadoma, prowadzona przez instruktora. Jest to specjalny rodzaj relaksacji, inspirowany technikami jogi, dzięki której możesz doświadczyć o wiele głębszego i pełniejszego relaksu niż dzięki np. zwykłej drzemce. Z pomocą takiej relaksacji możesz skutecznie rozluźnić nie tylko ciało, a także nauczyć jak wyciszyć i uspokoić umysł.

Yoga Nidra - głęboka, świadoma, prowadzona przez instruktora. Jest to specjalny rodzaj relaksacji, inspirowany technikami jogi, dzięki której możesz doświadczyć o wiele głębszego i pełniejszego relaksu niż dzięki np. zwykłej drzemce. Z pomocą takiej relaksacji możesz skutecznie rozluźnić nie tylko ciało, a także wyciszyć i uspokoić umysł.

Relaksacja bardzo korzystnie wpływa na nasze ciało i psychikę. Pomaga zmniejszyć napięcia emocjonalne, doświadczyć pozytywnych stanów emocjonalnych i przeciwdziała stanom lękowym. W efekcie pomaga nam zmniejszyć lub nawet pozbyć się bólu głowy, bezsenności czy innych zaburzeń mających swe źródło w naszej psychice.

Program naszych zajęć obejmuje sesję relaksacji prowadzoną przez instruktora, medytację z oddechem, a także krótką sesję przyjemnej wspólnej muzycznej medytacji.Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny!


czas:
poniedziałek, 22 kwietnia
godz. 18:00


miejsce:
Yoga Life Club
ul. Zwycięstwa 168, II piętro
Koszalin


aby zgłosić swe uczestnictwo:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 512 109 288 (Małgorzata)
napisz emaila: koszalin@yogalife.pl
lub wyślij swe zgłoszenie (lub pytanie)
korzystając z poniższego formularza: