yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
krakow koncert zespolu man tra

Koncert zespołu Man-Tra

Niezwykłe spotkanie ze starożytnymi mantrami i melodyjnymi pieśniami i hymnami wedyjskimi, oprawionymi nowoczesnym soft rock'owym brzmieniem. Koncert krakowskiego zespołu Man-Tra.

Zespół "Man - Tra", to grupa przyjaciół, którzy znajdując ukojenie w dźwiękach starożytnych mantr, postanowili podzielić się otrzymanym darem z innymi.

Nazwa zespołu pochodzi od wyrazu "mantra", który składa się z dwóch członów: "Man" - o znaczeniu umysł, oraz "Tra" - o znaczeniu wznosić. Zatem całe wyrażenie określa wyniesienie umysłu ponad codzienne sprawy i problemy do stanu odpoczynku, wyciszenia i spokoju.

Taka też jest muzyka zespołu. Ich koncerty to nie tylko wydarzenia muzyczne. To także możliwość spotkania ze starożytnymi mantrami i pieśniami wedyjskimi w nowoczesnym brzmieniu. Proste harmonicznie zapętlenia, czasem przerywane zaskakującymi pauzami i zmianami dynamiki, są tłem do wedyjskich mantr, śpiewanych w sanskrycie.

Mantry są śpiewane w zaskakująco rockowych rytmach, co jednak wcale nie ujmuje im duchowego charakteru. Wręcz przeciwnie, tego typu forma zachęca słuchaczy do aktywnego udziału w występie poprzez wspólny śpiew, klaskanie, a czasami nawet taniec.

Pod koniec koncertu zespół zaprasza do krótkiej nauki medytacji, dzięki której, każdy kto chce, może dodać medytację do swojego życia. A wraz z nią wszystkie korzyści z niej płynące.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp Wolny!

czas:
w tym tygodniu zajęcia nie odbywają się

miejsce:
Studio Dźwięku Jogi
Kraków
ul. Starowiślna 20/5

dodatkowe informacje:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 575 432 607 (Joanna)
napisz emaila: krakow@yogalife.pl
lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: