yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
krakow warsztaty filozoficzne kim jestem

Kim jestem? W stronę samopoznania

Filozoficzna podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na najbardziej fundamentalne pytanie: „Kim naprawdę jestem?” Co mówi współczesna nauka, czego uczy starożytna mądrość duchowa i co możemy odkryć sami. Fascynujące spotkania dla osób poszukujący nowego spojrzenia na świat i na swe życie.

Kim naprawdę jestem? Najbardziej istotna i jednocześnie tak rzadko rozważana kwestia! Może myślisz: "Po co się zastanawiać? Przecież mam dowód w kieszeni i odbicie w lusterku."

Spróbuj przez chwilę rozważyć "Kim naprawdę jestem?" Tak naprawdę, ostatecznie. Nie chodzi o twój zawód, wygląd, ani nawet twoje imię czy płeć. To wszystko jest zmienne. Samo się zmienia, albo sam możesz to zmienić. Kiedy zastanowisz się poważnie nad tym tematem i zaczniesz go dogłębnie analizować, odrzucając wszystko, to co nietrwałe, to co nie może być uznane za naszą ostateczną, niezmienną tożsamość, zostaje... no właśnie. Co zostaje?

Wiedzieć kim się naprawdę jest, to konieczność natury praktycznej. Nie ma nic ważniejszego niż znaleźć odpowiedź na to pytanie. Jeśli nie poznasz swojej prawdziwej tożsamości, przeżyjesz życie w stanie podobnym do snu - będziesz się błędnie utożsamiał z czymś lub kimś, kim nie jesteś.

Kierując się tym błędnym przekonaniem, qbędziesz określał swoje cele życiowe i decydował o sensie swojego życia. Te cele z kolei będą dla ciebie miarą czynionych w życiu "postępów", miarą odnoszonych "sukcesów", które w efekcie mogą być nie tym, czego powinieneś poszukiwać. Poznanie odpowiedzi na to ważne filozoficzne pytanie pozwoli ci popatrzeć na siebie w zupełnie inny sposób i ocenić, czy twoje obecne plany na życie są korzystne nie tylko dla Twego ciała, samopoczucia, kariery, ale przede wszystkim dla... CIEBIE.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp Wolny!


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o przesłanie swego zgłoszenia - przez e-maila, tel/sms lub korzystając z formularza:

zgłoszenie na
Warsztaty "Kim jestem?" w Krakowie
kiedy:
wtorek, 21 maja
godz. 18:00

gdzie:
Kraków,
Sala Studia Dźwięku Jogi,
ul. Starowiślna 20/5, II piętro

dodatkowe informacje:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 575 432 607 [Joanna]
napisz emaila: info@medytacjakrakow.pl
lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: