yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
torun warsztaty wegetarianskiego gotowania

Warsztaty Wege Gotowania

Poznaj praktyczne aspekty wege diety! Wege warsztaty dla początkujących wegetarian. Jak w krótkim czasie przygotować smaczne, pożywne i zdrowe wege danie.

"Zostając wegetarianinem ratujesz zwierzęta i ludzi, chronisz środowisko naturalne i jest to jedna z najzdrowszych rzeczy jakie możesz zrobić!"
-- P. McCartney


Każdy ma swoje powody, dla których zostaje wegetarianinem. Jednych przeraża niezwykłe okrucieństwo z jakim hodowane i mordowane są zwierzęta. Inni zaszokowani są ogromnym zniszczeniem środowiska naturalnego, jakie zgotował planecie przemysł mięsny. Inni niepokoją się o swe zdrowie, zauważając zarówno na swoim własnym ciele, jak i wnioskując z rosnącej ilości dowodów naukowych - wyraźny związek między dietą mięsną, a chorobami cywilizacyjnymi.

Każdy z nas, z jakichkolwiek - w/w czy innych powodów - powinien przynajmniej grawitować w kierunku diety wegetariańskiej. Jak nas przekonuje m .in. P. McCartney, jest to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla siebie i dla całej planety.

Zatem w najbliższą sobotę, będziesz miał okazję, aby z bliska, praktycznie poznać dietę wegetariańską. Warsztaty Wege Gotowania to cykliczne spotkania, na których uczymy jak przygotować smaczne, odżywcze wegetariańskie posiłki.

Jeśli więc zastanawiasz się czasem, co takiego byś jadł, gdybyś był 'wege', serdecznie zapraszamy na spotkanie - w programie:
  • Krótka prelekcja przedstawiająca oczywiste, jak i mniej znane korzyści jakie przynosi wege dieta.

  • Następnie odbędzie się pokaz przygotowywania wybranych wegetariańskich potraw. Zobaczysz jak łatwo i szybko można w kilka, -naście minut przygotować potrawę, która nie tylko jest czysto wegetariańska, ale jest również bardzo zdrowa, pożywna i zaskakująco smaczna!

  • Ponieważ promujemy również medytację - w ramach rozluźnienia atmosfery :) - przeprowadzimy sobie krótką i przyjemną dla ucha i ducha muzyczną medytację.

  • A na koniec - główny punkt programu - degustacja przyrządzonych wegetariańskich potraw!Serdecznie zapraszamy!

czas:
w tym tygodniu zajęcia nie odbywają się

miejsce:
Toruń
ul. Wysoka 16/7, II piętro

dodatkowe informacje:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 601 923 455 (Magdalena)
napisz emaila: torun@mantra.pl
lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: