yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
warszawa medytacja dla poczatkujacych

Medytacja dla początkujących

ABC medytacji - czym jest, jakie korzyści przynosi, która metoda medytacji jest najbardziej polecana, a przede wszystkim - jak poprawnie medytować.

Medytacja to niezwykle korzystna praktyka - poprawia zdrowie i samopoczucie, przynosi wyciszenie i ukojenie dla umysłu, a przede wszystkim pozwala doświadczyć wewnętrznego spokoju, harmonii i satysfakcji.

Medytacja jest również bardzo praktyczna, nie wymaga podejmowania nadmiernych wyrzeczeń czy nierealnych poświęceń. Każda osoba prowadząca współczesny styl życia jest w stanie praktykować medytację i odczuć jej dobroczynny wpływ na życie, wystarczy znaleźć odrobinę czasu i spokojne, ciche miejsce.

Wbrew temu co słyszałeś, czy może widziałeś na zdjęciach przedstawiających medytujące osoby, medytacja jest łatwą praktyką, nie musisz wykonywać skomplikowanych czynności, ani przyjmować jakiejś trudnej czy męczącej pozycji ciała - możesz usiąść wygodnie w fotelu, położyć się, czy nawet iść na spacer.


Medytacja z mantrą, do nauki której serdecznie zapraszamy, jest unikalną praktyką, wywodzącą się ze starożytnej tradycji wedyjskiej. Nie została wymyślona w tym czy poprzednim wieku, ani nie jest zlepkiem różnych nowożytnych poglądów czy trendów. Jest to tradycyjna, oryginalna metoda, ta sama i taka sama wg której medytowano od pokoleń.

Praktykowanie medytacji z mantrą przynosi bardzo wiele korzyści - relaksuje ciało, przynosi głęboką ulgę i równowagę dla umysłu, dzięki czemu możemy znacząco złagodzić stres i negatywne emocje, a nade wszystko pozwala odczuć wewnętrzną radość i wypełnienie - to niezwykłe uczucie, dzięki któremu możemy prowadzić spokojne, bardziej satysfakcjonujące życie.
Bez względu na to czy potrzebujesz tylko dobroczynnych "efektów ubocznych" medytacji - poprawy zdrowia i samopoczucia, zmniejszenia stresu etc., czy może szukasz metody rozwoju duchowego w swoim życiu, gorąco zachęcamy do poznania tej metody medytacji!

W trakcie spotkania omawiamy w dalszych szczegółach temat medytacji - czym jest, dlaczego warto medytować i jakie korzyści odniesiesz z jej praktykowania, następnie uczymy trzech najbardziej polecanych metod medytacji z mantrą.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp Wolny!

czas:
środa, 13 grudnia
godz. 19:00

miejsce:
Sala Studia "Mantra House"
ul. Nowy Swiat 5, lokal 6

dodatkowe informacje:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 504 705 771 (Emilia)
(preferowana forma kontaktu SMS, dni robocze w godz. 10-18)
napisz emaila: warszawa@yogalife.pl
lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: