yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
koszalin klub zdrowia

Spotkanie Klubu Zdrowia

Sobotnie spotkania na których poznasz zasady zdrowego odżywiania, tajniki Ayurvedy i metody dbania o swe zdrowie i dobre samopoczucie. Spotkania połączone są z sesją hatha-jogi, relaksacji, medytacji i wege poczęstunkiem.

W zdrowym ciele zdrowy duch
──────────────────────── – niech ta dewiza stanie się twoją rzeczywistością.
Dowiedz się jak zadbać o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i świetną kondycję! Niezależnie od swojego wieku czy stanu zdrowia, popraw jakość swojego życia przez poznanie technik, które w łatwy sposób pomogą ci utrzymać, a nawet odzyskać zdrowie.

Spotkania Klubu Zdrowia to cykliczne sobotnie spotkania, na których omawiamy metody, które pomogą ci skutecznie dbać o zdrowie i harmonię w życiu. A na części praktycznej spotkania - ćwiczymy jogę, relaksujemy ciało dzięki relaksacji, i umysł dzięki medytacji. Jednego dnia i w jednym miejscu:

•   dowiesz się wielu ciekawych, niejednokrotnie zupełnie nieznanych i rewolucyjnych informacji na temat utrzymania ciała w świetnej formie,

•   poćwiczysz jogę - ok. 45 minut ćwiczeń hatha-jogi, z prostymi rozciągającymi asany, łatwymi do wykonania nawet dla początkujących,

•   doświadczysz ukojenia i wewnętrznego spokoju jaki przynosi medytacja,

•   na sesji relaksacji zredukujesz stres i rozluźnisz mięśnie,

•   a na koniec skosztujesz wege przysmaków, przygotowanych zgodnie z prawdą „Przez żołądek do serca (i zdrowia)”.


Przepraszamy, zajęcia obecnie nie odbywają się