yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
koszalin kurs medytacji

Warsztaty Medytacji dla początkujących

Kurs medytacja dla początkujących - na czym polega medytacja, jakie korzyści przynosi i jak poprawnie medytować.

Medytacja to niezwykle korzystna praktyka - poprawia zdrowie i samopoczucie, przynosi wyciszenie i ukojenie dla umysłu, a przede wszystkim pozwala doświadczyć wewnętrznego spokoju, harmonii i satysfakcji.

Medytacja jest również bardzo praktyczna, nie wymaga podejmowania nadmiernych wyrzeczeń czy nierealnych poświęceń. Każda osoba prowadząca współczesny styl życia jest w stanie praktykować medytację i odczuć jej dobroczynny wpływ na życie, wystarczy znaleźć odrobinę czasu i spokojne, ciche miejsce.

Wbrew temu co słyszałeś, czy może widziałeś na zdjęciach przedstawiających medytujące osoby, medytacja jest łatwą praktyką, nie musisz wykonywać skomplikowanych czynności, ani przyjmować jakiejś trudnej czy męczącej pozycji ciała - możesz usiąść wygodnie w fotelu, położyć się, czy nawet iść na spacer.


Medytacja z mantrą, do nauki której serdecznie zapraszamy, jest unikalną praktyką, wywodzącą się ze starożytnej tradycji wedyjskiej. Nie została wymyślona w tym czy poprzednim wieku, ani nie jest zlepkiem różnych nowożytnych poglądów czy trendów. Jest to tradycyjna, oryginalna metoda, ta sama i taka sama wg której medytowano od pokoleń.

Praktykowanie medytacji z mantrą przynosi bardzo wiele korzyści - relaksuje ciało, przynosi głęboką ulgę i równowagę dla umysłu, dzięki czemu możemy znacząco złagodzić stres i negatywne emocje, a nade wszystko pozwala odczuć wewnętrzną radość i wypełnienie - to niezwykłe uczucie, dzięki któremu możemy prowadzić spokojne, bardziej satysfakcjonujące życie.

Jakkolwiek głównym i ostatecznym celem medytacji z mantrą jest samorealizacja - doświadczenie swej prawdziwej tożsamości i poznanie swojej wewnętrznej wartości. Zrozumienie siebie jest niezwykle ważną, absolutnie fundamentalną potrzebą każdego człowieka. Zrozumienie i realizacja swej tożsamości pozwala na trafne określenie swoich prawdziwych celów i potrzeb życiowych. Umożliwia właściwe ukierunkowanie swojego życia tak, aby przyniosło ono prawdziwą, trwałą satysfakcję.


Bez względu na to czy potrzebujesz tylko dobroczynnych "efektów ubocznych" medytacji - poprawy zdrowia i samopoczucia, zmniejszenia stresu etc., czy może szukasz metody rzeczywistego rozwoju osobistego w swoim życiu, gorąco zachęcamy do poznania tej metody medytacji!

W trakcie spotkania omawiamy w dalszych szczegółach temat medytacji - czym jest, dlaczego warto medytować i jakie korzyści odniesiesz z jej praktykowania, następnie uczymy trzech najbardziej polecanych metod medytacji z mantrą.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp Wolny!

czas:
w tym tygodniu zajęcia nie odbywają się

miejsce:
Koszalin
ul. Zwycięstwa 168, II piętro

koszt:
zajęcia są bezpłatne, ale mile widziane są datki na działalność klubu
aby zapisać się na kurs:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 502 451 481 (Dorota)
napisz emaila: koszalin@yogalife.pl
lub wyślij swe zgłoszenie (lub pytanie)
korzystając z poniższego formularza: