yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
krakow warsztaty redukcji stresu krakow

Warsztaty Redukcji Stresu

We poniedziałki walczymy ze stresem - za pomocą medytacji, relaksacji i pranajamy (medytacji z oddechem), ze szczyptą praktycznych porad nt radzenia sobie ze stresem.

Stres - nieodłączny element naszego życia, związanym zwykle z negatywnymi wydarzeniami, które nas wciąż spotykają. Intensywność naszego współczesnego życia i wymagania stawiane nam są tak duże, że wydaje się, że nie ma możliwości, aby przerwać stan ciągłego stresu.

Nie powinniśmy ani zostawiać tego stresu nie rozwiązanego, ani próbować maskować go za pomocą płytkich metod - telewizji, czekolady itd. Takie podejście do stresu nie tylko obniża jakość naszego życia, a nawet naraża nas na rozwój chorób psychosomatycznych.

Na naszych warsztatach próbujemy walczyć ze stresem za pomocą praktyk wywodzących się ze starożytnej wiedzy nt medytacji i jogi. Są to sprawdzone przez pokolenia praktyki, które stosują ludzie, którzy poszukują wewnętrznego spokoju.

Zajęcia rozpoczniemy od sesji głębokiej, świadomej relaksacji prowadzonej przez instruktora. Dzięki temu pozbędziemy się napięć w naszym ciele, których często nawet sobie nie uświadamiamy. Następnie przeprowadzimy krótką sesję medytacji z oddechem - praktyki powszechnie uznawanej za najbardziej skuteczną metodę obniżania stresu. Fizycznie rozluźnieni, i z uspokojonym umysłem, spotkanie zakończymy chwilą przyjemnej muzycznej medytacji.Serdecznie zapraszamy!
Wstęp Wolny!

czas:
w tym tygodniu zajęcia nie odbywają się

miejsce:
Kraków
ul. Starowiślna 20/5, II piętro

koszt:
zajęcia są bezpłatne, ale mile widziane są małe dotacje na działalność studia
dodatkowe informacje:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 575 432 607 [Joanna]
napisz emaila: krakow@yogalife.pl
lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: