yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
krakow warsztaty relaksacji

Relaksacja Yoga Nidra

Yoga Nidra - głęboka, świadoma, prowadzona przez instruktora. Jest to specjalny rodzaj relaksacji, inspirowany technikami jogi i medytacji, dzięki której możesz doświadczyć głębokiego, pełnego relaksu ciała i umysłu.

Relaksacja bardzo korzystnie wpływa na nasze ciało i psychikę. Pomaga zmniejszyć napięcia emocjonalne, doświadczyć pozytywnych stanów emocjonalnych i przeciwdziała stanom lękowym. W efekcie pomaga nam zmniejszyć lub nawet pozbyć się bólu głowy, bezsenności czy innych zaburzeń mających swe źródło w naszej psychice.

Na naszych warsztatach relaksujemy ciało i umysł za pomocą praktyk wywodzących się ze starożytnej wiedzy nt medytacji i jogi. Są to sprawdzone przez pokolenia praktyki, które stosują ludzie, którzy poszukują wewnętrznego spokoju.

Zajęcia rozpoczniemy od sesji głębokiej, świadomej relaksacji prowadzonej przez instruktora. Dzięki temu pozbędziemy się napięć w naszym ciele, których często nawet sobie nie uświadamiamy. Następnie przeprowadzimy krótką sesję medytacji z oddechem - praktyki powszechnie uznawanej za najbardziej skuteczną metodę obniżania stresu. Fizycznie rozluźnieni, i z uspokojonym umysłem, spotkanie zakończymy chwilą przyjemnej muzycznej medytacji.Serdecznie zapraszamy!
Wstęp Wolny!

czas:
w tym tygodniu zajęcia nie odbywają się

miejsce:
Studio Dźwięku Jogi, Kraków
ul. Starowiślna 20/5, II piętro

dodatkowe informacje:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 575 432 607 (Joanna)
napisz emaila: krakow@yogalife.pl
lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: