yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
torun warsztaty medytacji

Warsztaty Medytacji

Podstawy medytacji - czym jest medytacja, jakie korzyści niesie ze sobą i jak prawidłowo praktykować medytację. Otwarte warsztaty dla osób początkujących.

Medytacja to niezwykle korzystna praktyka - poprawia zdrowie i samopoczucie, przynosi wyciszenie i ukojenie dla umysłu, a przede wszystkim pozwala doświadczyć wewnętrznego spokoju, harmonii i satysfakcji.

Medytacja jest również bardzo praktyczna, nie wymaga podejmowania nadmiernych wyrzeczeń czy nierealnych poświęceń. Każda osoba prowadząca współczesny styl życia jest w stanie praktykować medytację i odczuć jej dobroczynny wpływ na życie, wystarczy znaleźć odrobinę czasu i spokojne, ciche miejsce.

Wbrew temu co słyszałeś, czy może widziałeś na zdjęciach przedstawiających medytujące osoby, medytacja jest łatwą praktyką, nie musisz wykonywać skomplikowanych czynności, ani przyjmować trudnej pozycji ciała - możesz usiąść wygodnie w fotelu, czy nawet iść na spacer.


Medytacja z mantrą, do nauki której serdecznie zapraszamy, jest unikalną praktyką, wywodzącą się ze starożytnej tradycji wedyjskiej. Nie została wymyślona w tym czy poprzednim wieku, ani nie jest produktem nowożytnych poglądów czy trendów. Jest to tradycyjna, oryginalna metoda, z pomocą której której medytowano od pokoleń.

Praktykowanie medytacji z mantrą przynosi bardzo wiele korzyści - relaksuje ciało, przynosi głęboką ulgę i równowagę dla umysłu. Dzięki temu możemy znacząco złagodzić stres i negatywne emocje, a nade wszystko pozwala odczuć wewnętrzną radość i wypełnienie - to niezwykłe uczucie, dzięki któremu możemy prowadzić spokojne, bardziej satysfakcjonujące życie.

Podczas naszego spotkania dogłębnie omawiamy temat medytacji - czym ona jest i jakie korzyści można z niej czerpać. Następnie nauczymy się trzech najbardziej rekomendowanych metod medytacji z mantrą.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp Wolny!

czas:
wtorek, 12 grudnia
godz. 18:00

miejsce:
Toruń
ul. Wysoka 16/7, II piętro

dodatkowe informacje:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 601 923 455 (Magdalena)
napisz emaila: torun@mantra.pl
lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: