yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
torun relaksacja joga nidra

Relaksacja Joga Nidra

Yoga Nidra - głęboka, świadoma, prowadzona przez instruktora. Jest to specjalny rodzaj relaksacji, inspirowany technikami jogi, dzięki której możesz doświadczyć o wiele głębszego i pełniejszego relaksu niż dzięki np. zwykłej drzemce.

Joga Nidra - głęboka, świadoma, prowadzona przez instruktora. Jest to specjalny rodzaj relaksacji, inspirowany technikami jogi, dzięki której możesz doświadczyć o wiele głębszego i pełniejszego relaksu niż dzięki np. zwykłej drzemce. Z pomocą takiej relaksacji możesz skutecznie rozluźnić nie tylko ciało, a także wyciszyć i uspokoić umysł.

Relaksacja bardzo korzystnie wpływa na nasze ciało i psychikę. Pomaga zmniejszyć napięcia emocjonalne, doświadczyć pozytywnych stanów emocjonalnych i przeciwdziała stanom lękowym. W efekcie pomaga nam zmniejszyć lub nawet pozbyć się bólu głowy, bezsenności czy innych zaburzeń mających swe źródło w naszej psychice.

Nasze zajęcia składają się z sesji relaksacji Joga-Nidra, prowadzonej przez instruktora, medytacji z oddechem oraz krótkiej, przyjemnej sesji wspólnej muzycznej medytacji.


Serdecznie zapraszamy!
Wstęp Wolny!

czas:
poniedziałek, 20 maja
godz. 18:00

miejsce:
Toruń
ul. Wysoka 16/7, II piętro

dodatkowe informacje i zapisy:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 601 923 455 (Magdalena)
napisz emaila: torun@mantra.pl
lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: