yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
lublin online spotkanie z filozofia jogi

Online spotkania z filozofią jogi

O życiu i jego celu. O szczęściu, cierpieniu i miłości. O głębszym znaczeniu jogi, o filozoficznych aspektach medytacji. Video spotkania o życiu i jego problemach, rozważanych przez pryzmat starożytnej filozofii jogi. Głęboko inspirujące wykłady dla dociekliwych i poszukujących.

Filozofia jogi, to obszerny zbiór koncepcji filozoficznych opartych o starożytną wiedzę wedyjską, które wyjaśniają naszą duchową naturę, rozważają metody rozwoju duchowego, jak również dostarczają szereg praktycznych wskazówek jak dbać o nasze doczesne potrzeby, tak, aby nie kolidowało to z naszym rozwojem duchowym.

Wiedza ta wyjaśnia wiele fundamentalnych życiowych kwestii - co ma być celem życia, czym jest prawdziwy sukces, gdzie szukać szczęścia, jak mądrze rozwiązywać problemy osobiste.

Należy podkreślić, że filozofia prezentowana na tych spotkanich pochodzi z autoryzowanej wiedzy wedyjskiej. Nie będą to hipotezy i teorie, przegląd różnych koncepcji na życie, czy osobiste przemyślenia wykładowcy. Będzie to klasyczna wiedza filozoficzna, ta sama, która towarzyszy ludzkości od niepamiętnych czasów. Wiedza która jest czysta, jasna i głęboko satysfakcjonująca!

Spotkania online z Balakhilya dasOnline spotkania z Balakhilya das.
Balakhilya das jest uznanym w świecie nauczycielem jogi i medytacji. Od ponad 40 lat podróżuje po całym świecie prowadząc seminaria, wykłady, indywidualne spotkania inspirując tysiące ludzi do rozpoczęcia praktyk medytacyjnych.

Jego nauki opierają się na autentycznej wiedzy wedyjskiej, która przekazuje ponadczasowe wartości dla osiągnięcia harmonii i równowagi w życiu.

Balakhilya das ma wyjątkową umiejętność przedstawiania złożonych koncepcji filozoficznych w inspirujący i łatwy do zrozumienia sposób. Dzięki jego głębokiemu zrozumieniu filozoficznemu i doświadczeniu w praktyce medytacji, z łatwością docenisz korzyści płynące z medytacji, a także znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących kwestii życiowych.

Online spotkania z Balakhilya das odbywają się na profilu Szkoły Medytacji i Samorealizacji. Wykłady są transmitowane tutaj:

Spotkania LIVE z Balakhilya das,
w tym tygodniu zajęcia nie odbywają się,

Jeśli nie możesz uczestniczyć w spotkaniach w tym dniu, nic straconego, nagrania video z poprzednich spotkań są również dostępne.

Nie sposób podczas jednego wykładu omówić całej filozofii jogi, dlatego na każdym spotkaniu poruszany jest jeden wybrany aspekt. Oto przykładowe tematy poprzednich spotkań:

  • Noworoczne podstanowienia. Jak pozytywnie zmienić swoje życie?
  • Być człowiekiem. Wyjątkowość ludzkiej formy życia.
  • Umysł. Najlepszy przyjaciel czy najgorszy wróg?
  • Serce jogi. Do czego dążą najwięksi jogini?
  • Zapomniana sztuka bycia szczęśliwym.
  • Wewnętrzny spokój. Co oznacza i jak go osiągnąć?
  • Samotność - czy istnieje na nią lekarstwo?

Biblioteka nagrań poprzednich spotkań zajduje się tutaj:
Biblioteka wykładów video Balakhilya das
jeśli masz pytania dotyczące spotkań:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 730 399 173 (Agnieszka)
napisz emaila: lublin@yogalife.pl
lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: