yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
lublin otwarte warsztaty medytacji

Warsztaty Medytacji dla początkujących

Medytacja od podstaw - na czym polega medytacja, jakie korzyści przynosi i jak poprawnie medytować. Otwarte warsztaty dla początkujących.

Medytacja to niezwykle korzystna praktyka - poprawia zdrowie i samopoczucie, przynosi wyciszenie i ukojenie dla umysłu, a przede wszystkim pozwala doświadczyć wewnętrznego spokoju, harmonii i satysfakcji.

Medytacja jest również bardzo praktyczna, nie wymaga podejmowania nadmiernych wyrzeczeń czy nierealnych poświęceń. Każda osoba prowadząca współczesny styl życia jest w stanie praktykować medytację i odczuć jej dobroczynny wpływ na życie, wystarczy znaleźć odrobinę czasu i spokojne, ciche miejsce.

Wbrew temu co słyszałeś, czy może widziałeś na zdjęciach przedstawiających medytujące osoby, medytacja jest łatwą praktyką, nie musisz wykonywać skomplikowanych czynności, ani przyjmować trudnej pozycji ciała - możesz usiąść wygodnie w fotelu, czy nawet iść na spacer.


Medytacja z mantrą, do nauki której serdecznie zapraszamy, jest unikalną praktyką, wywodzącą się ze starożytnej tradycji wedyjskiej. Nie została wymyślona w tym czy poprzednim wieku, ani nie jest produktem nowożytnych poglądów czy trendów. Jest to tradycyjna, oryginalna metoda, z pomocą której której medytowano od pokoleń.

Praktykowanie medytacji z mantrą przynosi bardzo wiele korzyści - relaksuje ciało, przynosi głęboką ulgę i równowagę dla umysłu. Dzięki temu możemy znacząco złagodzić stres i negatywne emocje, a nade wszystko pozwala odczuć wewnętrzną radość i wypełnienie - to niezwykłe uczucie, dzięki któremu możemy prowadzić spokojne, bardziej satysfakcjonujące życie.

W trakcie spotkania omawiamy w dalszych szczegółach temat medytacji - czym jest, dlaczego warto medytować i jakie korzyści odniesiesz z jej praktykowania, następnie uczymy trzech najbardziej polecanych metod medytacji z mantrą.

Serdecznie zapraszamy!
Wstęp Wolny!

czas:
poniedziałek, 24 czerwca
godz. 19:00

miejsce:
Lublin
ul. Lubartowska 68a, lok. U4
(Nowy budynek w głębi pomiędzy budynkami Lubartowska 64 i 68.
Lokal na parterze w prawym rogu. Wejście z tyłu bloku.)

dodatkowe informacje:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 720 774 803 (Kuba)
napisz emaila: lublin@yogalife.pl
lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: