yoga life
YOGA LIFE CLUB
ĹĽycie zgodne z zasadami jogi
lublin relaksacja yoga nidra

Relaksacja Yoga Nidra

Yoga Nidra - głęboka, świadoma, prowadzona przez instruktora. Jest to specjalny rodzaj relaksacji, inspirowany technikami jogi, dzięki której możesz doświadczyć o wiele głębszego i pełniejszego relaksu niż dzięki np. zwykłej drzemce.

Yoga Nidra - głęboka, świadoma, prowadzona przez instruktora. Jest to specjalny rodzaj relaksacji, inspirowany technikami jogi, dzięki której możesz doświadczyć o wiele głębszego i pełniejszego relaksu niż dzięki np. zwykłej drzemce. Z pomocą takiej relaksacji możesz skutecznie rozluźnić nie tylko ciało, a także wyciszyć i uspokoić umysł.

Relaksacja bardzo korzystnie wpływa na nasze ciało i psychikę. Pomaga zmniejszyć napięcia emocjonalne, doświadczyć pozytywnych stanów emocjonalnych i przeciwdziała stanom lękowym. W efekcie pomaga nam zmniejszyć lub nawet pozbyć się bólu głowy, bezsenności czy innych zaburzeń mających swe źródło w naszej psychice.

Program naszych zajęć obejmuje sesję relaksacji prowadzoną przez instruktora, medytację z oddechem, a także krótką sesję przyjemnej wspólnej muzycznej medytacji.Serdecznie zapraszamy!
Wstęp Wolny!

czas:
czwartek, 07 grudnia
godz. 19:00

miejsce:
Lublin
ul. Lubartowska 68a, lok. U4
(Nowy budynek w głębi pomiędzy budynkami Lubartowska 64 i 68.
Lokal na parterze w prawym rogu. Wejście z tyłu bloku.)

dodatkowe informacje:
zadzwoń lub wyślij sms'a: 519 078 009
napisz emaila: lublin@yogalife.pl
lub wyślij swe pytanie korzystając z poniższego formularza: